Het programma

Het programma en de standen

Ook bij deze online editie zullen heel wat standhouders je met alle plezier verwelkomen. Meer dan 40 groepsaanbieders staan paraat om je op weg te helpen bij je volgende uitstap(pen).

 

> Klik hier om alle standhouders van de Infodag Groepen XL te bekijken

Omdat de digitale beurs georganiseerd is per tijdsslot/instapmoment, vind je hieronder per regio wanneer je welke standhouder kan bezoeken. 

Wanneer je je inschrijft voor een tijdsslot (van 75 minuten ongeveer), dan heb je de mogelijkheid om te kiezen uit 3 standhouders die je wil bezoeken. DEELNAME IS GRATIS.

schrijf je in voor de digitale beurs (klik hier)

 

GENT

- Woensdag 22/09 van 13.45u tot 15u met de volgende standhouders: iChallenge, Gent-Watertoerist, STAM, Historische Huizen Gent, Industriemuseum, Huis van Alijn

- Woensdag 22/09 van 15u tot 16.15u met de volgende standhouders: Benelux Rederij, Gentse Gidsen, BeerSecret, Gentse Musea, GUM - Gents Universitair Museum

- Zaterdag 25/09 van 15u tot 16.15u: reservedatum bij veel interesse

> Klik hier om de standhouders van Gent te ontdekken

 

MEETJESLAND

- Vrijdag 24/09 van 16.15u tot 17.30u met de volgende standhouders: provincie Oost-Vlaanderen (groepsaanbod in het Meetjesland), Canada Poland War Museum - Tuinen van Adegem, Viva Velo, Meetjeslandse Gidsen, Stoomtrein Maldegem-Eeklo, Natuurplus/Aardendwerk, Toerisme Meetjesland 

 - Zaterdag 25/09 van 15u tot 16.15u: reservedatum bij veel interesse

> Klik hier om de standhouders van het Meetjesland te ontdekken

LEIESTREEK

- Woensdag 22/09 van 16.15u tot 17.30u met de volgende standhouders: provincie Oost-Vlaanderen (groepsaanbod in de Leiestreek), Kuipersmuseum, Toerisme Waregem, Toerisme Roeselare, Toerisme Harelbeke, Eperon d'Or

- Vrijdag 24/09 van 13.45u tot 15u: reservedatum bij veel interesse

> Klik hier om de standhouders in de Leiestreek te ontdekken

 

WAASLAND

- Zaterdag 25/09 van 13.45u tot 15u met de volgende standhouders: provincie Oost-Vlaanderen (groepsaanbod in het Waasland), Viamundi (groepsaanbod vnl. in het Waasland), Toerisme Sint-Niklaas, Toerisme Lokeren, Ross Coffee, Bezoek de sierteeltstreek (Camelliakwekerij Guy Van Rysseghem), Azaleashop, Guiding You

- Zaterdag 25/09 van 15u tot 16.15u: reservedatum bij veel interesse 

> Klik hier om de standhouders in het Waasland te ontdekken

  

VLAAMSE ARDENNEN

Donderdag 23/09 van 13.45u tot 15u met de volgende standhouders: provincie Oost-Vlaanderen (groepsaanbod in de Vlaamse Ardennen), Viamundi (groepsaanbod vnl. in de Vlaamse Ardennen), iChallenge, Toerisme Ronse, Toerisme Oudenaarde, Toerisme Geraardsbergen, Karen Coacht, Gidsen Vlaamse Ardennen Extra, Centrum Ronde van Vlaanderen

Vrijdag 24/09 van 13.45u tot 15u: reservedatum bij veel interesse

> Klik hier om de standhouders in de Vlaamse Ardennen te ontdekken

 

SCHELDELAND

Donderdag 23/09 van 15u tot 16.15u met de volgende standhouders: provincie Oost-Vlaanderen (groepsaanbod in het Scheldeland), Toerisme Berlare, Toerisme Dendermonde, Visit Aalst, Toerisme Klein-Brabant, Toerisme Rupelstreek, Gocartevent

Vrijdag 24/09 van 13.45u tot 15u: reservedatum bij veel interesse

> Klik hier om de standhouders in het Scheldeland te ontdekken

schrijf je in voor de digitale beurs (klik hier)